KDO JSME

logo spolekV roce 2006 se sešla skupina pár lidí, kteří chtěli v Teplicích nad Metují pořádat a spolupořádat kulturně-společenské a sportovních aktivity a kteří si začali říkat Spolek RADOST.

V roce 2010 tato skupina lidí dostala nabídku, převzít pořádání turistického pochodu Teplicko-adršpašská 33. Z tohoto důvodu bylo v roce 2010 založeno občanské sdružení Spolek RADOST a zorganizován tímto občanským sdružením celkově 21. ročník turistického pochodu Teplicko-adršpašská 33.

Hlavním mottem Spolku RADOST je vše pro radost.

V poslední době, i díky zkušenosti s pořádáním Teplicko-Adršpašské 33, se činnost našeho spolku začíná stylizovat turistickým směrem. Od roku 2012 jsou do plánu akcí zařazeny další dva turistické pochody. První z nich, dvoudenní etapových pochod s názvem PO SVÝCH a druhý předvánoční pochod s názvem Adventní Sněžka, který se koná vždy poslední adventní sobotu roku.

Dále pro členy a přátele Spolku RADOST organizujeme vždy začátkem května Vodácký výlet a koncem června Vysokohorský výlet, kde se jedná o přechod některých slovenských hor.

V roce 2015 došlo k „Transformaci“ občanského sdružení na spolek (dle nového občanského zákoníku). V současnosti je ve spolku registrováno 34 členů. Předsedou je na základě volby na výroční schůzi ze dne 14. 2. 2015 zvolen Pavel Borna. Výbor spolku pracuje ve složení: Pavel Borna, Jiří Štěpánek, Michal Řeháček

Pokud byste se chtěli zúčastnit nějakého výletu, napište nám. Rádi Vás zařadíme do přátel Spolku RADOST a na nadcházející akce Vás rádi budeme zvát. Jak z fotogalerie vyplývá, věk ani vyznání není překážkou. Jen chuť mít radost ze života.